Beyinsizler

Haberler ve Degiler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 5.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Beyger Enterprises
Beyinsizler sitesi yepyeni tasarımı ile Android cihazlarınızda yerini almaya hazır.

Popüler bilim ve teknoloji sitesi olarak bildiğimiz Beyinsizler, yepyeni tasarımı ve kullanışlı arayüzü ile Android  cep telefonlarda hizmet vermek için hazır haldedir. Piyasaya oldukça popüler bir şekilde giriş yapan Beyinsizler mobil uygulaması içerisinde bilim, enerji, teknoloji, uzay, astrofizik, kimya gibi alanlarında yaşanan son gelişmeler yer alıyor. 

Bu tarz konuları takip etmeyi seviyorsanız ve ve bilgi dağarcığınızı artırmak istiyorsanız araştırma yapmak yerine her gün on dakika güncel haberlere bakmanız yeterli olacaktır. Tam olarak bu amaç doğrultusunda geliştirilen Beyinsizler mobil uygulamasında sizi özel haber içerikleri bekliyor. 

Bilim ve teknolojik yaşama dair derlenen tüm özel haberler, son dakika gelişmeleri Beyinsizler tarafından takipçilerine sunuyor. Bu alanlarda yaşanan son dakika olaylarını takip etmek hiç de zor değil. Uygulama içerisine düşen güncel içerikler ile ilgili size anında bildirim gelecektir. Böylelikle haberleri kaçırmadan takip edebilirsiniz. 

Okumak için zamanınız olmayan veya okutmak istediğiniz haberleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede okumak istediğiniz içeriğe daha kolay ulaşılabilir ve akıllı cihazınızın internet bağlantısı olmadan da okuma işleminizi yapabilirsiniz. 

Beyinsizler uygulamasının sunduğu üyelik sistemi ile telefonunuzu değiştirirseniz veya veri kayıplarında dahi haber okuma alışkanlıklarını ve favoriye aldığınız içerikleri kaybetmezsiniz. Bunun yanı sıra içeriklere kendi yorumunuzu da yapabilirsiniz. 

Beyinsizler indir